Ми співпрацюємо з такими виробниками: Syngenta, Pioneer, Monsanto, Caussade Semences, Timac Agro, Euralis Semences, Limagrain, Dow Seeds, Maisadour Semences, Prograin, Saatbau Linz, Bayer, Adama, Nuseed, Nufarm, Arysta LifeScience, BASF, DuPont, FMC, Cheminova, Saaten Union, Lembke, SeCan, R.A.G.T., Hayland Seeds, Probstdorfer Saatzucht, TerraTarsa, DVA Agro, Укравіт та ін.

Наш колектив - це висококваліфіковані спеціалісти, які завжди нададуть Вам повну консультаційну підтримку та знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми пропонуємо таку продукцію:
Засоби захисту рослин, мінеральні добрива, мікродобрива, стимулятори росту рослин.

Посівний матеріал кукурудзи, соняшнику, ріпаку, ячменю, пшениці, сої, гороху, жита, вівса та ін.

Незважаючи на значний досвід роботи в сфері агробізнесу, ми не зупиняємося на досягнутому і працюємо над оптимізацією цінової політики та розширенням асортименту продукції.

Ми покращуємо якість обслуговування, створюючи найзручніші умови для наших клієнтів.

Звернувшись до нас Ви можете бути впевнені в прозорості умов співпраці, оперативності прийняття та виконання замовлень, оптимальних та зручних способах доставки та оплати.

Тож, запрошуємо всіх до плідної та взаємовигідної співпраці!


Чому вам слід обрати саме альтера нова?

Швидкість виконання замовлень, детальний агрономічний супровід, вигідні умови співпраці, цей перелік переваг підкріплюється кількістю задоволених клієнтів, що регулярно звертаються до нас.
Вся справа в надійності!