Стимулятори росту Спідфол використовують як листкове підживлення для доповнення основних внесень добрив і фертигації. Ряд суспензій Спідфол складається з різноманітних формуляцій, які містять  макро-, мезо- та мікроелементи,  гормони росту рослин(цитокініни і ауксини), амінокислоти, зволожувачі листків. Використовуються для управління процесами росту і розвитку рослин, для коригування дефіциту елементів живлення та швидкого подолання стресів рослинами.

Основні характеристики:
Баланс елементів. Усі добрива, які увійшли до ряду Спідфол, містять унікальне збалансоване поєднання елементів. Різноманітні формуляції  спеціально створені для задоволення фізіологічних потреб рослин у живленні упродовж усіх фаз росту і розвитку.
Сумісність. Завдяки тому, що рН близький до нейтрального, Спідфол добре поєднується практично з усіма добривами, окрім тих, до складу яких входить кальцій, а також з багатьма агрохімікатами. Спідфол, що містить кальцій, не сумісний з фосфатами і сульфатами.
Хелати. Мікроелементи в стимуляторах росту Спідфол хелатовані EDTA , це значно покращує їх засвоєння рослинами.
Зволожувачі. До складу суспензій входять зволожувачі, які значно зменшують випаровування вологи з поверхні листя, знижують ризик пересихання і скручування листя, збільшують ефективність поглинання рослинами  елементів живлення.
Амінокислоти. Виступають у ролі джерела енергії для прискореного росту рослин, покращують процеси засвоєння рослинами усіх поживних елементів.
Стимулятори росту. До складу усіх без виключення добрив ряду Спідфол входить унікальне поєднання стимуляторів росту (цитокініни і ауксини). Ці речовини контролюють  фізіологічні процеси і відіграють важливу роль у формуванні врожаю.

Таблиця. Склад суспензій ряду Спідфол

Упаковка 1л

Властивості добрив ряду Спідфол Аміно:
-висока чистота добрив;
-не містять солей (Cl і Na) та сполук важких металів;
-не містять домішок, фітотоксичних сполук;
-прості у застосуванні;
-швидка і 100% розчинність, не блокуються розпилювачі обприскувачів;
-дуже концентровані суспензії.

Рекомендації щодо ефективного застосування суспензій ряду Спідфол:
- бажано застосовувати рано вранці або в другій половині дня;
- не застосовуйте при наявності на поверхні листя краплинної вологи і у спеку. Не застосовуйте в дощову і дуже суху погоду;
- для обробки можна використовувати будь - які обприскувачі, наявні в господарстві;
- сумісний, як правило, з більшістю хімічних і біологічних засобів захисту рослин;
- максимальна концентрація робочого розчину - 2% при наземному обприскуванні (не більше ніж 2 літра препарату на 100л води). Суворо рекомендується виконувати тест на сумісність, перш ніж змішувати з іншими препаратами.

Додаткова інформація:
Всі добрива Спідфол є сильноконцентрованими суспензіями.
Їх концентрація в багато разів перевищує концентрацію рідких добрив.
Один літр добрив Спідфол містить більше активної речовини,
ніж один кілограм ідентичного продукту в кристалічній формі.
Щільність всього ряду Спідфол складає 1,14-1,68 кг/л.

 

Стимулятор росту Спідфол Аміно Старт

Спідфол Аміно Старт

може застосовуватися на початкових фазах росту і розвитку культури, попереджаючи і усуваючи дефіцит поживних речовин, зменшуючи стрес рослин при висадці розсади.

 

  

Стимулятор росту Спідфол Аміно Вегетація

Спідфол Аміно Вегетація 

застосовується для с/г культур на початку вегетаційного періоду для активізації роботи листя і швидкого зростання пагонів, а також після збору урожаю.

 

Стимулятор росту Спідфол Аміно Цвітіння і Плодоношення

 Спідфол Аміно Цвітіння і Плодоношення

попереджає і усуває дефіцит поживних речовин в період активного цвітіння, запліднення і формування урожаю. Значно посилює цвітіння, покращує запліднення і зав'язування плодів.

Стимулятор росту Спідфол Аміно Кальмаг

Спідфол Аміно Кальмаг

є антистресовим препаратом, так  як має високий вміст амінокислот (43,6%). Застосовується для нормалізації обміну речовин рослин після дії стресових чинників (несприятливі погодні умови, застосування пестицидів, ушкодження).

Стимулятор росту Спідфол Марін

Спідфол Марін

унікальний продукт, що не має аналогів на ринку добрив. Повністю складається з екстракту морських водоростей AscophyllumNodosum, які містять фітогормони природного походження. Фітогормони - це речовини, за допомогою яких відбувається регуляція усіх фізіологічних процесів в рослині. Якщо рослина перебуває в стресовому стані, в ньому порушуються процеси обміну речовин. Гормони з екстракту водоростей вводяться в рослину за допомогою листкового підживлення. Проникаючи в тканини, фітогормони запускають безліч біохімічних реакцій, в результаті яких рослина швидко відновлюється після стресу.

Суспензії Спідфол ефективні для обробки багаторічних культур у післязбиральний період для накопичення запасу поживних речовин під урожай майбутнього року. Листкове підживлення в цей час сприяє кращому визріванню пагонів і активній закладці плодових бруньок.